Hakkımızda

KURUMSAL

Ulus Mühendislik Çevre Danışmanlık Eğitim İş Sağ. Ve Güv. Ltd. Şti. olarak 2013 yılından beri çevre danışmalık hizmeti vermekteyiz.

ULUS TMGD Ocak 2018 tarihinde yürürlüğe girmiş, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu olarak hizmet vermek üzere kurulmuştur. İstanbul merkezli olup EDİRNE TEKİRDAĞ İSTANBUL KOCAELİ KIRKLARELİ ilerinde hizmet vermekteyiz. TMGD sertifikasını yüksek başarı ile almış ADR, RID ve IMDG hakkında yetkin ve yeterli bilgiye sahip, deneyimli kadromuzla işletmenize değer katacağız. Tehlikeli madde lojistiğinde paketlenmesi ,depolanmasında ihtiyaç duyacağınız her hususta en ekonomik ve seri şekilde etkin çözümlerle vizyonunuza artı değer katmayı amaçlıyoruz.


MİSYON

Kaliteyi standart hale getirmek ve istikrarlı şekilde sunmak, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetlerini yalnızca yasal zeminde ve verime olumlu etki sağlayacak, firmaların gelişimlerine katkı sağlayacak şekilde üretmek.

ULUS TMGD (tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı) olarak misyonumuz hizmet kalitemizi uluslararası hizmet standartlarına çıkartarak kaliteli hizmetten taviz vermeden hizmetimizi sürdürmek, sürekli gelişen ve geliştiren bir işletme olabilmek. Yenilik ve değişimi sürekli takip edebilen bilgi çağı insanı sayısını artırmak, bu konuda örnek olmak, yön göstermeyi hedeflemek ve buna ulaşma için atılan adımları da desteklemek.

VİZYON

Ülkemizin tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı alanındaki bakış açısının gelişimine katkı sağlamak ve uluslararası standartlara erişmesinde rol oynamak, yalnızca müşterileri tarafından değil, sektörün önde gelen kişileri tarafından iç müşteri olarak tercih edilen bir firma olmak.

Vizyonumuz sektörde söz sahibi, uluslararası standartlara uygun hizmet sunan, insan ve hoşgörü odaklı, prensipli, titiz ve güvenilir bir işletme olmak.

     Bu anlayışla ULUS TMGD ( tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı ) ailesi olarak, ülkemizde tehlikeli malların taşınması sırasında gerçekleşen kazaların azaltılması yolunda, oldukça önemli bir adım olduğunun bilincindeyiz.

0

0

0

0